Kategorier:
- Stue
Lister/dører/vinduer : Bomull
Hei, i stua har jeg fargen lysgranitt på flere vegger og en vegg med fargen bordeaux. Jeg ønsker å male taket i en rosafarge som passer til begge disse to og er litt mørkere enn lys granitt, hvilken farge tenker dere? Sånn tilfelle så kunne jeg også fått hjelp med en farge som er lysere enn lysgranitt, om jeg heller ønsker å gå den veiene.
Hei, sammen med LADY 2040 Lys Granitt 2010-Y50R anbefaler jeg mørkere toner som LADY 2011 Antique Brass eller LADY 20047 Blushing Peach, vil du ha et lysere tak anbefaler jeg 2504 Sandy Pink S1510-Y50R https://www.jotun.com/no-no/decorative/colours/interior/all-interior-colours/2504-sandy-pink-interior. Sistnevnte kan ikke blandes i LADY Perfection så ønsker du denne fargen anbefaler jeg LADY Pure Color i takket. Har du paneltak maler du med LADY Supreme Finish.
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
perfekt helmatt finish til slette tak
vår vakreste maling - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel