Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : Adventure
Hei. Vi har vasket lin i stuen. Ønsker å male gangen i adventure. Passer de sammen? Har et bad tilknyttet gang som er hvite fliser på vegg og grå fliser på gulvet. Inngangsdøren er også grå, så fargen må harmonisere med det 😊 Har også 3 meter takhøyde i gangen.
Hei, LADY 11175 Adventure er absolutt fin vegg i vegg med LADY 10679 Washed Linen. Ønsker du et alternativ kan du gjerne også vurdere LADY 12085 Rural, begge er varme og fine mot grått :-)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
vakker, matt og robust - til slette vegger
perfekt helmatt finish til slette tak
Markedets beste maling - til tre og panel