Kategorier:
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Bomull
Hei :) Jeg står helt fast med fargene på kjøkkenfrontene, vi har Claudio 2571 på veggene på kjøkkenet og stua. Kjøkkenfrontene er malt i Dempet sort 9938 fra før, men dette føles for massivt og hardt nå. Platen bak komfyren er messingfarget. Leiligheten har ganske så kjølig lys.
Hei, takk for bilder :) Med 2571 Claudio på vegger og sprutplate i messing vil jeg be deg teste ut LADY 2149 Coffee eller den mer dempede LADY 20162 Mellow som gode kandidater på kjøkkenfronter. De vil begge gi en mykere overgang til veggene :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.