Kategorier:
- Soverom
Vi pusser opp et rom til vår 8 år gamle sønn, så har et helt tomt utgangspunkt. Rommet vender mot nord og har ingen direkte sollys inn. Han ønsker seg blått rom, helst på den noe mørkere delen av skalaen. Taket skal være en mørkere nyanse enn veggen. Har dere tips til blåfarger som ikke er for kalde, men som ikke ser lilla ut, og som fungerer godt sammen? På forhånd tusen takk!
Hei! :)
Jeg har ikke fått noen bilder av rommet, men jeg skal hjelpe dere så godt jeg kan.
Jeg anbefaler dere å teste LADY 5530 Collected Blue eller den lysere 6255 Island Breeze (https://www.jotun.com/no-no/decorative/colours/interior/all-interior-colours/6255-island-breeze-interior) på vegger med LADY 5490 Serene Blue eller LADY 5530 Collected Blue i taket. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.