Kategorier:
- Annet
Lister/dører/vinduer : s0502-y
Hei Ønsker tips til et lite ungdomsrom til Gutt. Kjellerrom med små vinduer på kortvegg over skjermer. Ønsker å lage det litt kult og koselig, samtidig ikke gjøre rommet "mindre". Fargen skal kombineres med s0502-y på de andre veggene. Ser for meg å male kortveggen bak PC skjer og TV en mørk blå, og eventuelt på den ene langveggen også, bak sengen. Hvis ikke blir denne s0502-y. Har dere et tips på en blåfarge jeg kunne brukt? Og om jeg bør male 1 eller 2 vegger?
Legger ved et bilde til
Hei! :)
S0502-Y er den vi kaller LADY 1453 Bomull, i møte med den gyllne hvittonen vil jeg anbefale deg å teste LADY 5490 Serene Blue, men du kan også vurdere den dypere LADY 5454 Dark Teal. Om du skal male en eller to vegger er en smakssak, jeg anbefaler at du starter med veggen bak PC-en og tar en vurdering om langveggen skal males, i samråd med ungdommen som skal bo der. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Til store flater, vegg og tak
Tusen takk for raskt svar! Mulig 5454 dark teal kan benyttes, men har du et forslag som er litt mindre grønn og litt mer ren blå? Mulig litt mørkere? Vurderte litt 4477 deco blue, hva tenker du om den? Mvh Ingunn