Kategorier:
- Stue
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : S0502-y
Lurer på takfarge. Stue og kjøkken er totalt på 66kvm og er en stor åpen flate. Har landet på at vi ønsker soothing beige ncs 2305-y22r på vegger. På vinduskarmene er det bomull s0502-y. Bør en gå for bomull i taket, eller bør en gå for eggehvit, klassisk hvit eller frostrøyk hva tenker dere hadde gitt et godt helhetlig uttrykk?
Hei, hvis du vil ha hvite tak anbefaler jeg 1453 BOMULL samme som dine detaljer. Når det er sagt så tror jeg også at tak i 12075 SOOTHING BEIGE kan bli lekkert, med tak i samme farge som veggen får taket mindre oppmerksomhet, det virker faktisk høyere og utsikten din får fult fokus :-)
Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
perfekt helmatt finish til slette tak
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger