Vegg farge og tak farge til stue

Kategorier:

- Stue

Lister/dører/vinduer : Fabrikkmalte dører og lister

Jeg ønsker en lys og moderne farge som gir en god og lun romfølelse. Ønsker en farge som kan passe til sofaen min som er i fargen taupe. Kjøkkenøy og sofabord er i betong/marmor look.

2026-04-27 20:56:34

Fargerådgiver svarer:

Hei, hva med  10290 SOFT TOUCH eller  1376 FROSTRØYK begge er lyse og har en varm undertone som jeg tror blir fine mot både sofaen og gulvet :-) 

Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene.

Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Colour Manager. 

Lykke til :)

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk