Kategorier:
- Gang
Hei! Jeg skal male om en gang i 1 etg (der er det blått og hvitt i dag) og en gang i underetasjen, vegger til trapp (bare underdelen av veggen her). I 1 etg har jeg Space i stuen og kjøkken. Selve trappen er malt i letthet. Nede er det meste hvitt, men et rom i Sand og en vegg i tilstøtende rom masala. Nede har jeg lyst til å male vegger, lister og tak. Det er lite naturlig lys i her. Jeg tenker i retning grønnfarger, men er åpen for forslag, er også glad i okergule farger. det viktigste er at det kan være litt tidløst og ser gjennomtenkt ut, med andre farger en hvitt og beige nyanser:) På forhånd takk:)
P.s. vurdere å male tilstøtende rom i underetasjen i mild ocher.
Ok, har hengt opp ark med grønnfarge og jeg tror det blir litt «gusjete» i gangen nede, kanskje jeg skal gå for en grønnfarge oppe og noe annet nede
Hei! :)
Med utgangspunkt i ditt gyllne gulv i 1. etasje vil jeg anbefale deg å teste 8284 OLIVE eller den dypere 8597 SEAWEED GREEN på vegger. I underetasjen tror jeg 12074 PEACHY på vegger og gulvlist blir tøft, med en frisk gultone som 1775 FRESH PASTA i taket og på taklist. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak
Til store flater, vegg og tak