Kategorier:
- Enebolig
Har lyst til å male huset i dempet sort, men er usikker på hva jeg gjør med vinduer,døree og rekkverk? Tror selv det blir fint med en hvit farge på vinduer og dører - men hva med rekkverk. Tror ikke det blir fint med hvitt der og er redd huset Lan bli for dystert med demper sort der også - hva synes du?
Hei, jeg ser for meg at dette huset vil bli lekkert i 9938 DEMPET SORT med hvite detaljer, som et alternativ vil jeg anbefale deg å teste ut 0734 BRUNSVART. Basert på bildene dine så vil jeg si at jeg synes terrasserekkverket står fint til fargen på terrassen din og jeg ser for meg at det vil kle både 9938 DEMPET SORT og 0734 BRUNSVART. Jeg vil anbefale deg å først male huset for så å vurdere hvordan du synes det helhetlige utrykket blir etter dette. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken for å lese mer om fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og tester fargene med JOTUN Fargeprøve Eksteriør. Maler du huset med DRYGOLIN Nordic Extreme, vår beste maling med unik Extreme-teknologi, får huset en selvrensende overflate med overlegen beskyttelse og ekstrem farge- og glansholdbarhet.
DRYGOLIN Nordic Extreme – holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermatt
Supermatt Extreme-teknologi - holder lengst!
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør
Selvrensende - langvarig nymalt utseende
DRYGOLIN Power Clean Vindu & Dør
Selvrensende detaljmaling med svært langvarig beskyttelse
JOTUN Kraftvask er en kraftig og effektiv spesialvask før maling eller beising av utvendige flater.