Kategorier:
- Hytte
Dører/vinduer/garasjeport :
Hei, Driver å bygger ei hytte på fjellet. Kledningen er olja med farge Scandinavian Ash. Vindauger er i dempet sort. Lurer litt på kva som kunne vore ein fin farge på ytterdør som kanskje bryt litt med resten, men som ikkje er fullstendig krasj.
Hei, vi hjelper deg gjerne, men vi trenger bilder, slik at vi får et inntrykk av huset, farge på takstein og omgivelser. Bildene blir ikke synlige for andre enn deg og meg. Hører fra deg :))
Hei, ja her er me under bygging, så ikkje så lett å ta gode bilder per no dessverre. Du ser jo litt av omgivelsene, og størrelsesforholdet.
Hei, jeg vil anta at kledningen din er ferdigbehandlet i fargen Scandinavian Ash fra Nordsjö? Jeg har ingen fysiske prøver på denne fargen så du må selv vurdere hvordan disse fargene er i møte med kledningen din. Fra hva jeg kan se av fargen på nettet så ser jeg for meg at det vil bli lekkert å male ytterdøren i en olivengrønn tone som 8148 OLIVENGRØNN eller 8149 OLIVENGRØNN DEMPET. Alternativt den mer gyllene grønntonen 0743 Saltgrønn (5125-G96Y), den dempede 0347 MALMBLÅ eller den varme, okergule tonen 1223 HØSTSTEMNING. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken der kan du lese mer om fargetonene og få inspirasjon. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller eller prøveoppstrøk. Jotuns farger er spesialtilpasset Jotuns malinger og produkter. Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Colour Manager.
DRYGOLIN Nordic Extreme vindu og dør
Vår suverent beste til vindu og dør