Soverom

Kategorier:

- Soverom

Lister/dører/vinduer : Free spirit, imagine, klassisk hvit

Jeg har malt et lite soverom i imagine på vegger og free spirit i himlingen. Barnet som skal bruke rommet liker ikke imagine. han ønsker noe grønnere. Samtidig må ikke Free spirit bli for grå. Vinduskarmer er hvite. Høy seng med skrivebord under og klesskap er alle hvite. Hvilken farge kunne jeg erstattet imagine med? Jeg her lurt på secret green, men lurer på om den blir litt for "søt". I gangen utenfor er vegger og tak malt i sjel. Øvrige soverom, som tilstøter samme gang, er malt i deco pink med butinox sin plomme i himling og myk med organic green i himling.

2026-05-28 13:38:34

Fargerådgiver svarer:

Hei! :) 

Jeg har ikke fått noen bilder, men isolert sett synes jeg  7386 PISTACHIO er lekker i møte med  5489 FREE SPIRIT. :) 

Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene.

Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Colour Manager. 

Lykke til :)

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun