Kategorier:
- Annet
Hei! Vi skal pusse opp klinikken og har fått fastsatt farge Grunnfarge (lys gråblå) NCS S 2005-B20G og Fondvegg (Evidensiablå) NCS S 6030-B10G. Vi vil ha en annen farge på spiserommet, men som skal stå i stil til resten av klinikken. Dette er også noe som kan ses når man står i resepsjonen. Har dere noe forslag til hva vi kan bruke?
Hei! :)
Jeg har ikke fått noen bilder, men isolert sett synes jeg 8302 LAURBÆR står flott sammen med S2005-B20G og S6030-B10G. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
Se der ja! Den var fin. Sendte ikke bilde da det skal pusses opp slik at sånn det ser ut nå, ikke er slik det vil bli seende ut. Har du noen flere alternativer i andre farger også? Vi skal ha kjøkkeninnredning inn på spiserommet og tenker derfor å ha en farge på vegg og en mørkere eller lysere sjatering av samme farge på selve innredningen. Hva tenker du om dette?
Hei igjen! :)
Bilder hjelper oss med å få et inntrykk av størrelse og lysforhold på rommene, de er sjeldent ferdig malt når vi får dem. Ved å sende oss bilder ser vi toner i gulv og møbler, slik at vi også kan hensynta dette ved fargeråd. :)
Av andre farger kan dere teste 20362 PINK AMBIENCE med den dypere 2951 SOPHISTICATED RED på innredningen, men om dere velger 8302 LAURBÆR på vegg vil 8469 GREEN LEAF bli en lekker ton-i-ton. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.