Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : Lister og dører i gang og stue grå (grey event) taket i gangen har hvit panellakk, vindu hvitmalt.
Trenger fargeråd til gang som har grå fliser på gulv og hvite vegger (bomull). Det er et vindu i gangen. Den ses sammen med stue som har hvit panellakk (SG211 261077?). Synes det blir for stor kontrast mellom gang og stue i dag. Panelen i stua er gammel og hvitkalket. Dørene og listene i gangen er grå (grey event),
Hei! :)
Med utgangspunkt i 9912 GREY EVENT på dørene vil jeg be deg teste 12083 DEVINE eller 12120 DESERT PINK i gangen. Jeg tror disse står godt til ditt hvitpigmenterte panel i stua. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk.
Markedets beste maling - til tre og panel
Til store flater, vegg og tak
Hei og takk for svar. Glemte å si at dette gjelder en fjellhytte, og fargen på vegg i stua er mer grålig enn hvit. Ganske lite vindu i gangen, så må nok bli den fargen som heter Devine av de to forslagene. Har du flere forslag?
Hei igjen! :)
Da kan du teste 2224 INDI PINK, 10290 SOFT TOUCH eller 2040 LYS GRANITT. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.