Kategorier:
- Stue
Lister/dører/vinduer : bomull
Vi har en åpen stue med store vindusflater. Møblene våre er i forskjellige bruntoner, lakka treverk og i skinn, og vi har mye trykk og print og pynt i klare, sterke farger. Stuen opptas også av en stor bokhylle i en gråaktig tone, som er full av bøker med fargerike rygger. I dag har vi fargen Soothing beige på veggene, og bomull på karmer og i taket. Det er også en stor peis/mursteinsvegg i stua som er malt i Antikk grønn/skifer. Jeg er egentlig ikke fornøyd med noen av fargene våre -- det oppfattes som kjedelig, og alt blir "bestemor-ete", samme hva vi gjør med andre farger på interiør og kunst. Jeg ønsker meg en varm tone som kan være med å fargesette rommet, samtidig som den forsterker det gode lyset som de store vinduene slipper inn. Vi har også et barn på to år, og jeg vil gjerne at han skal vokse opp i et fargerikt hjem :) Kunne tenke meg noe varmt gult, eller dust, varmt rosa eller noe, kanskje. Noen gode forslag? (Har lagt ved noen bilder, men ser de fikk utrolig dårlig oppløsning. Beklager!) Tusen takk :)
Hei! :)
Da vil jeg be deg teste 11202 MILD OCHRE eller 20362 PINK AMBIENCE, dette er farger jeg tror står godt til gulvet ditt. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
Til store flater, vegg og tak