Kategorier:
- Hytte
Grunnmur og tak :
Grønne dører, bomull vinduer
Hei, nå er vi tilbake på jobb etter en lang og deilig sommerferie. Er ditt spørsmål fortsatt aktuelt, eller har du malt i sommer ? Det er supert hvis du kan gi meg en oppdatering på prosjektet om du har gjort noen endringer over sommeren :-)
Vi bestemte Skagengul Og tenkte å male klassisk hvit på søylene. Men jeg synes dørene virker smale og små. Hva med grønt eller hvitt rundt dørene vil det hjelpe?
Vi bestemte Skagengul Og tenkte å male klassisk hvit på søylene. Men jeg synes dørene virker smale og små. Hva med grønt eller hvitt rundt dørene vil det hjelpe?
Hei :) Da du har 1453 BOMULL på vinduer vil jeg ikke anbefale deg 9918 KLASSISK HVIT da ulike hvittoner ikke spiller på lag med hverandre. Jeg ville da malt søyler i 1453 BOMULL som også står fint til 1124 SKAGENGUL på kledning.
For å gjøre dørene større i uttrykket vil jeg råde deg å male dørlisten i samme farge som døren som du er inne på ;)
Klikk deg inn på fargelinken for å lese mer om fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og tester fargene med JOTUN Fargeprøve Eksteriør. Maler du huset med DRYGOLIN Nordic Extreme, vår beste maling med unik Extreme-teknologi, får huset en selvrensende overflate med overlegen beskyttelse og ekstrem farge- og glansholdbarhet.
Takk for svar. Rundt vinduene burde jeg gjøre noe annet. Grått?
Hei :) Med 1124 SKAGENGUL på kledning holder jeg en knapp på male detaljer rundt vinduene også i 1453 BOMULL ;)