Kategorier:
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Fresh Pasta er fargen på kjøkkenet. Bomull er fargen på veggene
Hei! Jeg vil finne en farge på flisene som demper gulfargen på kjøkkenet Og også passer gul-fargen. Har dere noen forslag?
Hei, jeg ville malt flisene i samme farge som resten av veggene, altså 1453 BOMULL. Flis må vaskes godt med JOTUN Spesialvask Før Maling, grunnes med Jotun Superheft grunning og males med LADY Supreme Finish :-)
Til store flater, vegg og tak
Sikrer suveren heft
Markedets beste maling - til tre og panel
Hei! Takk for svar! Jeg er litt usikker på om fresh pasta fargen passet kjøkkenet. Jeg vil ha en farge som er litt livlig, varm og hyggelig. Jeg kan syntes beige er fint, men det blir fort litt kjedelig igjen. Samtidig vil jeg ikke ha for mye farger. Har du forslag til andre farger kjøkken-frontene kunne vært malt i? Jeg legger også ved bilder fra resten av leiligheten.
Hei, morgenkaffe med gule kjøkkenfronter gir sommer hele året så jeg synes at gult er lekkert hos deg, men hva med 1965 GINGER TEA som er noe mer dempet og litt dypere. Alternativt kan du også vurdere 12118 HUMMUS eller 1303 OBSERVE :-)