Kategorier:
- Soverom
Ønsker hjelp til å finne to nye farger å ha på soverommet, ønsker en farge ikke noe beige eller brunt som en hovedfarge om det gir mening. Tanken er å lage en halvsirkel med en farge bak sengen og ønsker også samme farge i taket og en full vegg.
Hei, jeg ser du har startet to dialoger. Vi er flere som sitter og svarer, så for at det ikke skal bli noen misforståelser er det fint om alle bilder og problemstillinger blir lagt inn i samme dialog.
I neste uke lanserer vi tradisjonen tro vårt nye fargekart, spekket med nydelig paletter og inspirasjon. Jeg ser for meg at flere av fargene i det nye fargekartet vil passe hos deg. Kanskje du har lyst til å vente med å bestemme deg til du har sett disse vakre fargene? Hører fra deg :))
Hei! Har startet to dialoger da det er to forskjellige rom og steder å male (kjøkkenskap og vegger), ønskes det derimot at eg skal ta alt i en fordi om? Ja gjerne da venter eg til neste uke!
Hei, i møte med 7386 PISTACHIO og 20162 MELLOW som du har i tilstøtende rom vil jeg anbefale deg 3570 VELVET PLUM, 3343 DUSTY PURPLE og 20054 SILKY PINK. Jeg ser for meg at det vil bli lekkert å male veggene i den lyseste 20054 SILKY PINK, med 3343 DUSTY PURPLE i en halvsirkel bak sengen og i taket, og den dype 3570 VELVET PLUM på dørene, dørkarmene, vinduet og vinduskarmen. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
Til store flater, vegg og tak
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak