Kategorier:
- Soverom
- Kjøkken
- Gang
Lister/dører/vinduer : Bomull
Hei. Står mellom å male sans eller kokos i hele leiligheten. Har dører som er bomull, og derfor lister og vinduer også som er bomull. Har pure oak laminatgulv fra pergo. Hvilken tror du vil passe best? Har egt store vinduer i stua.
Hei, på bildene dine opplever jeg gulvet ditt som nokså lunt og setter derfor en knapp på 1875 SANS. Du kan også ta en titt på den litt mer kulørte og rødlige 10290 SOFT TOUCH. Lykke til :))
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av de anbefalte fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. De vakre, matte veggene som gir et mykere og lunere interiør, får du ved å velge LADY Pure Color supermatt. Matte vegger gir deg et eksklusivt preg og et diskret bakteppe for annet interiør.
Til store flater, vegg og tak
vår vakreste maling - til slette vegger
vakker, matt og robust - til slette vegger
Markedets beste maling - til tre og panel
perfekt helmatt finish til slette tak