Kategorier:
- Stue
- Soverom
- Kjøkken
- Gang
Jeg pusser opp en hytte tilhørende gården. Hytta ligger i skogen. Ønsker å ha samme farge på alle vegger, men kan ha en annen farge på vinduslister. Har sett litt på svarte lister (men i en litt nedtona svartfarge). Ønsker egt å beise veggene brune, men de er tidligere malt så dette er ikke aktuelt (blir for mye jobb). Ønsker også farge til tak
Hei! :)
I møte med ditt gyllne gulv vil jeg be deg teste 8222 KRYDDERURT eller den dypere 0290 BIRI på vegger. Taket males i 11364 CENTURY WHITE eller 1453 BOMULL. Vinduer og karmer males i 0734 BRUNSVART eller 2732 DYP MOCCA. :) Alt umalt treverk må grunnes 2 strøk med Jotun Kvist- og sperregrunning før det males med LADY Supreme Finish.
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. LADY Supreme Finish er anbefalt til detaljer i treverk som lister, vindu, dør, karmer panelvegg/tak og møbler. Den får du i glansgradene pure matt, silkematt, halvblank og superblank. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Colour Manager. Lykke til :)
Markedets beste maling - til tre og panel
Jotun Kvist- og sperregrunning
Best sperrende effekt
Til store flater, vegg og tak
Løser de fleste malingstyper, lett biologisk nedbrytbar.