Kategorier:
- Barnerom
Lister/dører/vinduer : Vegger: Lady purecolor supermatt i fargen Tudor. Tak: helmatt lady perfection i klassisk hvit. Listene på gulv er i Tudor i Supreme finish hvor jeg tror jeg brukte silkematt eller pure mat. Vinduskarmer heller jeg mot klassisk hvit og i silkematt supreme
Hei! Jeg lurte på om det var mulig å få litt hjelp til fargevalg på møbler, dekor, bokhyller, hyller etc, og kanskje lister på datteren min sitt rom. Hun er 1 år, og jeg ønsker å lage et barnerom som oppleves varmt og lunt, men også fargerikt. Rommet er ganske nøytralt nå, veggfargen er allerede malt i tudor (mer detaljer om dette i eget felt) og den ene veggen har en tapet (legger ved bilder under). Jeg tenkte det kunne være lurt om fargene kanskje er litt «myke» for å få til den lune og varme følelsen, men jeg er åpen for anbefalinger! Rommet er lite, med skråtak og ett vindu. Målene er 1,76x3,38 meter. Gulvet vårt er et hvitlakkert furugulv (legger ved bilde under). Jeg hade satt kjempe stor pris på om dere har mulighet til å hjelpe meg med å skape drømmerommet til datteren min. På forhånd tusen takk!
Hei! :)
I møte med vegger i 0552 TUDOR vil jeg be deg teste 2782 DECO PINK og 2992 DELIGHTFUL PINK på møbler og detaljer, men du kan også vurdere de mer dempede 2526 STØVROSA og 20055 DUSTY ROSE. Jeg har ikke fysisk prøve på tapeten din, så du må selv teste og vurdere disse fargene mot tapeten. :)
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
Markedets beste maling - til tre og panel
Til store flater, vegg og tak
Løser de fleste malingstyper, lett biologisk nedbrytbar.