Farge på seng

Kategorier:

- Soverom

Lister/dører/vinduer : S0502Y

Hei, jeg har et soverom malt i fargen Treasure. Nå skal jeg male en seng som skal stå der, og jeg ønsker tips om dypere grønntoner som kan passe fint. Fargen kan gjerne strekke seg litt mot blått, bare den ikke blir for kald i uttrykket.

2026-09-11 11:29:03

Fargerådgiver svarer:

Hei! :)

Jeg har ikke fått noen bilder, men isolert sett vil jeg nevne  7629 ANTIQUE GREEN,  7613 NORTHERN MYSTIC eller  5180 OSLO. :) 

Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene.

Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen. 

Alle våre farger utvikles med unike resepter spesielt tilpasset Jotuns maling og produkter. Jotun garanterer derfor riktig fargegjengivelse og kvalitet kun ved bruk av Jotuns produkter blandet over Jotun Colour Manager. 

Lykke til :)

Line
Hilsen Line, Fargerådgiver Jotun

Du trenger:

Finn butikk