Kategorier:
- Kjøkken
Lister/dører/vinduer : Jotun Unbleached
Hei Skal male vegger og tak i stue, spisestue og kjøkken med Jotun Unbleached. Jeg skal også spraylakkere kjøkkenet. Benkeplate skal byttes til bildet jeg legger ved. Står mellom Jotun Teblad, Sandy eller dempet savanne. Noen tips til hvilken av de som kan være finest og passe best med Jotun Unbleached?
Spørsmålet da er hvilken av de tre fargene jeg burde ha på kjøkkenet.
Hei! :)
I mine øyne står både 10430 DEMPET SAVANNE, 1938 TEBLAD og 10962 SANDY flott til 12308 UNBLEACHED, her er det snakk om smak og behag. Jeg anbefaler deg å teste fargene. Når du tester farger anbefaler vi at du maler 2 strøk JOTUN Fargeprøve Interiør på en papplate eller lignende. På den måten kan fargen flyttes rundt i ulike lysforhold, samt ses isolert mot gulv og møbler.
Klikk deg inn på fargelinken for å se større bilder av fargene. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.