Kategorier:
- Stue
Jeg har tre vegger som i dag er sorte,men ønsker å male de lysere. Jeg har mørke møbler, grå gardiner og lys grå sofa. Stue og kjøkken er i samme rom. De andre veggene i rommet er lys grå.
Hei, kan jeg få bilder av møblene dine ? Hvis du skal beholde gråfargen du har trenger jeg NCS fargekoden eller Jotun fargenavn :-)
Husket ikke fargen på de veggene jeg ikke ønsker å bytte
Hei, jeg ser ikke den lysegrå sofaen din på disse bildene. Hvis du skal beholde gråfargen du har så kanskje du kan bruke helgen på å finne ute hvilken gråtone som ligger nærmest den du har :-) Mange lyse gråtoner kan fort bli litt kjølig mot blålilla og det regner jeg med at du ønsker å unngå. Har du gjort deg noen tanker om hva du ønsker deg ? Blått, blågrønt, lilla, rosa eller annet ?