Kategorier:
- Gang
Lister/dører/vinduer : Klassisk hvit
Vi har satt inn en plassbygd garderobeløsning i gangen. Per nå er veggene malt i fargen Sand og taket i Klassisk hvit. Tanken er å male innredningen i samme farge som vegg, evt en mørkere nyanse. Skal være dør i midten på skapet også. Mangler også håndtak, trekke om sittepute og sette opp noen kroker over benk. Vurderer å montere lister på skapdørene for å få litt mer struktur. Åpen for å male tak og vegger i andre farger. Det er eldre oransje/brune fliser på gulvet. Vi har modern beige i stue og kjøkken.
Hei, takk for bilder :) Det vil ikke bli feil å male garderoben i samme farge som vegger i 1140 SAND. Med tanke på en dypere tone vil jeg tro 12085 RURAL vil bli rålekkert samt at den vil stå fint i møte med ditt rødlige gulv. Om du vil ha det mer ton i ton kan du gjenta 12076 MODERN BEIGE som du har i stuen eller den dypere 1623 MARRAKESH :)
Klikk deg inn på fargelinken for å lese mer om fargene og se større bilder. Farger på skjerm kan avvike fra virkelig farge, vi anbefaler derfor alltid at du vurderer fysiske fargelameller og prøveoppstrøk. Husk at dine lysforhold, gulv og møbler kan påvirke opplevelsen av fargen.
Markedets beste maling - til tre og panel